«1С» перекладуть англійською мовою

26 липня 2019

Творці міжнародної версії системи ERP (Enterprise Resource Planning — планування ресурсів підприємства) обіцяють, що вона стане більш функціональною.

Роботи над англійським інтерфейсом ведуться з червня 2019 року Фірма організувала повністю автоматичну технологію перекладу. Над перекладом працюють професійні перекладачі, що працюють на порталі Smartcat.

Як тільки в сховищі конфігурації з'являються фрази або слова, що вимагають перекладу, вони тут же завантажуються на Smartcat, а після обробки також автоматично повертаються в систему назад на англійській мові.

Крім інтерфейсу, для створення повноцінної міжнародної версії «1С: ERP», базова конфігурація якої історично програмувалася російською мовою, зараз здійснюється і переклад самого її коду.

Йдеться про переклад прикладного коду на вбудованій мові програмування «1С», на якому написана конфігурація ERP: назви об'єктів (метадані) конфігурації, змінні, процедури і функції. Наприклад, об'єкт «ЗамовленняНаВиробництво» в англомовній версії буде називатися ProductionOrder і т. д.

Джерело