Бюро перекладу «Perekladu.com»
Центр якісного перекладу — бюро професійних перекладачів
(044) 383-36-45(068) 605-23-90(073) 102-53-90

Тематика перекладів

ФармакологічнийФармакологічно-фармацевтичний переклад

Переклад текстів медичного та фармацевтичного характеру є одним з головних напрямків перекладу в бюро Perekladu.com. Можна сказати — що це основна спеціалізація компанії.

Детальніше...
ТехнічнийТехнічний переклад

Технічний переклад — один з ключових видів письмових перекладів в Perekladu.com. Технічний переклад з англійської мови замовляють найчастіше.

Детальніше...
ЮридичнийЮридичний переклад

Юридичний переклад і переклад договору — найпопулярніший вид письмових перекладів в Perekladu.com.

Детальніше...
МедичнийМедичний переклад

Один із найпопулярніших напрямків у практиці перекладацької діяльності — це медичні переклади. Під цим розуміється переклад медичних текстів, що використовуються в медичній і фармацевтичній діяльності.

Детальніше...
ЕкономічнийЕкономічний переклад

Активні прямі контакти з зарубіжними партнерами вивели економічний переклад на новий рівень популярності. Міжнародні торгові відносини потребують однозначності формулювань, суворого дотримання економічних законів, що накладає певні зобов'язання на професійного перекладача.

Детальніше...
НауковийНауковий переклад

Обмін останніми напрацюваннями в науковій сфері з колегами по всьому світу сприяє прискореному просуванню нових відкриттів. Зростання інтересу до науки в цілому зумовив популярність наукового перекладу.

Детальніше...
ХудожнійХудожній переклад

Художній переклад текстів — це письмове перекладання літературного, рекламного, публіцистичного твору з однієї мови на іншу. При цьому основний акцент робиться не на просту дослівну передачу сенсу, а на атмосферу, стиль, манеру написання автора, багатство мови і естетики, загальної атмосфери тексту.

Детальніше...

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі