Бюро перекладу «Perekladu.com»
Центр якісного перекладу — бюро професійних перекладачів
(044) 383-36-45(068) 605-23-90(073) 102-53-90

Офіційне бюро перекладів

обрати бюро перекладів

Бюро перекладів Perekladu.com працює на ринку перекладів з січня 2016 року. За час існування ми завоювали довіру багатьох компаній, які тепер є нашими постійними клієнтами. У своїй роботі бюро орієнтується на співпрацю з юридичними особами, що передбачає наявність високих стандартів обслуговування клієнтів. Нас обирають за:

 • високу якість перекладів
 • оперативність виконання
 • сервіс і клієнтоорієнтованість

Співробітники бюро Perekladu.com, як менеджери, так і перекладачі, мають великий досвід роботи в перекладацькій сфері. Ми впевнено і міцно будуємо відносини як з невеликими компаніями, так і з представництвами міжнародних компаній.

Про високу якість перекладів і сервісу свідчать також виграні тендери на переклади, наприклад, для міжнародної фармацевтичної компанії Pfizer. Головним критерієм відбору в тендері стала висока якість виконаних перекладів.

Символ бюро Perekladu.com — яскравий папуга: птах, для якого будь-яка мову світу є рідною.

Для того, щоб іноземні мови не стали бар'єром у налагодженні міжнародних відносин або в повсякденному житті, наша команда рада запропонувати вам свої послуги бюро перекладів. Переклад документів та усний переклад, засвідчення документів нотаріально та печаткою бюро перекладів, легалізація документів — і це далеко не повний перелік послуг, які ми можемо вам запропонувати.

агентство перекладів

Агентство перекладів Perekladu.com відрізняється якістю та оперативністю перекладів.

Наша агенція перекладів або як ще кажуть «лінгвістичне бюро» — це молода та професійна команда перекладачів, що зібралися разом і реалізували свою мрію допомогати людям долати мовний бар'єр!

Запорукою успішної праці наших спеціалістів є не лише професійне володіння іноземними мовами, але й глибокі знання та розуміння історії та культури країн, на мову яких здійснюється переклад. Також важливим є урахування всіх специфік тексту при роботі з перекладом. Тому в нас працюють досвідчені перекладачі з медичною, юридичною, економічною, а також лінгвістичною освітою.

Якщо у вас виникла необхідність зробити письмовий переклад будь-якої складності та тематики, або вам потрібно легалізувати переклад, чи, можливо, зробити нотаріальне засвідчення документу — вам варто звернутися саме до нас!

Чому саме до нас?

 • По-перше: наші спеціалісти мають особливий, індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 • По-друге: наші роботи - це продукт інтелектуальної праці з гарантованою якістю. А до своєї роботи наші спеціалісти завжди ставляться професійно та відповідально.
 • По-третє: ми завжди цінуємо дорогоцінний час нашого клієнта, тому виконуємо нашу роботу швидко та в завжди обумовлені строки.
 • В-четверте: ми пропонуємо дуже гнучку систему оплати та, звичайно, знижки постійним клієнтам!
порадьте бюро перекладів

В бюро перекладів Perekladu.com ви завжди можете розраховувати на індивідуальне ставлення, професіоналізм та клієнтоспрямованість.

Наше перекладацьке бюро в Києві та Броварах обслуговує велику кількість клієнтів. Ми здійснюємо кур'єрську доставку документів за необхідності.

Замовте професійний переклад

Зателефонуйте:

(044) 383-36-45(068) 605-23-90(073) 102-53-90

Зв'яжіться через Viber:

380731025390

Надішліть Email:

Ми в соціальних мережах:

Відгуки
 • Відгук від Ольги Васильцової / 7 вересня 2017 13:56:37
  Відгук від Ольги Васильцової

  Дуже задоволена співпрацею з агентством в якості перекладача англійської мови — все чітко, ефективно, порядно і по-людськи.

  Рекомендую!

 • Відгук від Світлани Акімовой / 20 липня 2017 14:05:04
  Відгук від Світлани Акімовой

  Відмінне місце в Броварах, де можна якісно і швидко зробити переклад. З упевненістю можна рекомендувати. Присутне завірення у нотаріуса.

  На всі питання відповідають негайно. Надалі буду робити переклади саме тут.

 • Відгук від Ірини Сердюк / 13 червня 2017 10:33:00
  Відгук від Ірини Сердюк

  Оперативно, якісно в стислі терміни! Чуйний персонал.

  У всьому йдуть назустріч клієнту.

  Молодці!

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі