Бюро перекладів для вашої компанії

Бюро перекладів Perekladu.com працює на ринку перекладів з січня 2016 року. За час існування ми завоювали довіру багатьох компаній, які тепер є нашими постійними клієнтами. У своїй роботі бюро орієнтується на співпрацю з юридичними особами, що передбачає наявність високих стандартів обслуговування клієнтів. Нас обирають за:

обрати бюро перекладів
  • високу якість перекладів
  • оперативність виконання
  • сервіс і клієнтоорієнтованість

Співробітники бюро Perekladu.com, як менеджери, так і перекладачі, мають великий досвід роботи в перекладацькій сфері. Ми впевнено і міцно будуємо відносини як з невеликими підприємствами, так і з представництвами міжнародних компаній.

Про високу якість перекладів і сервісу свідчать також виграні тендери на переклади, наприклад:

  • У 2016 році для міжнародної фармацевтичної компанії Pfizer. Головним критерієм відбору в тендері стала висока якість виконаних перекладів. У 2019 році за підсумками нового тендера ми підтвердили статус надійного постачальника і представництво знову підписало з нами контракт на надання послуг перекладу.
  • У 2017 році для міжнародної пивоварної компанії Carlsberg. За підсумками річної співпраці компанія прийняла рішення в 2018 році продовжити роботу з бюро на наступний період, що підтверджує професіоналізм Perekladu.com. І в 2019 році ми знову отримали статус перекладацької компанії для Carlsberg.
  • У 2019 році для представництва компанії L'Oréal в Україні. Ми почали роботу з перекладами для одного відділу і поступово завоювали довіру всієї компанії, що призвело до підписання договору.

Символ бюро Perekladu.com — яскравий папуга: птах, для якого будь-яка мову світу є рідною.

Чому саме до нас?
Персональний менеджер
Персональний менеджер
Наші спеціалісти мають особливий, індивідуальний підхід до кожного клієнта
Оперативне реагування протягом 1 години
Оперативне реагування протягом 1 години
Ми завжди цінуємо дорогоцінний час нашого клієнта, тому виконуємо нашу роботу швидко та в завжди обумовлені терміни
Нотаріальне засвідчення
Нотаріальне засвідчення
Нотаріальне засвідчення фотокопії документу та підпису перекладача, а також засвідчення печаткою бюро
Якість
Якість
Ми даємо можливість обрати перекладача, який буде повністю влаштовувати вас за якістю та термінологією

Наше перекладацьке бюро в Києві та Броварах обслуговує велику кількість клієнтів. Ми здійснюємо кур'єрську доставку документів за необхідності.

В бюро перекладів Perekladu.com ви завжди можете розраховувати на індивідуальне ставлення, професіоналізм та клієнтоспрямованість.

Замовляю зворотній дзвінок
Ваш телефон
Заповніть це поле
Ваше ім'я
Наші контакти
E-mail