Вчені визначили найдивнішу і найскладнішу для вивчення мову

18 травня 2018

Норвезькі вчені з Університету Осло визначили найбільш неординарну і складну для вивчення мову. Після масштабного дослідження всіх мов світу експерти прийшли до висновку, що найбільш неоднозначною і дивною є мова пірахан, на якій розмовляють бразильці, які проживають в амазонських джунглях.

Фахівці розповіли, що мова пірахан має свої певні особливості — вона містить дуже багато свистячих звуків, тому створюється враження, що люди на ній не розмовляють, а насвистують свої послання один одному.

Експерти з'ясували, що бразильці обрали таку мову спілкування для зручності. Вони не говорять, а свистять один одному повідомлення тому, що таким чином звуки поширюються на більш далекі відстані, що особливо важливо в джунглях. Також мова пірахан дозволяє людям вільно спілкуватися під час полювання і при цьому не сполохнути здобич.

Вчені додали, що найскладніша мова для навчання не має чисел і часів. У ній також відсутні тимчасові дієслова. Як зрозуміли експерти, людям, що розмовляють на пірахане, абсолютно не важливо, як звучить їх мова, тому що їх цікавить виключно контекст сказаного.

Джерело

Переклади на українську або російську мову, та велику кількость іноземних мов не є перепоною для нашого бюро, адже високий рівень професіоналізму перекладачів дає змогу виконувати переклад якісно та швидко на більшість мов світу. Тому ми гарантуємо вам високу якість перекладів, адже наше бюро, здійснює переклад з багатьох мов світу.