Розумний китайський співрозмовник

13 січня 2020

Лілі, новий інтелектуальний динамік, який тепер доступний на Indiegogo, може допомогти вам навчитися писати і говорити китайською «швидше, ніж що-небудь на ринку», за словами його творців.

Керований голосом гаджет оснащений штучним інтелектом, який дозволяє йому вести діалог у реальному часі. Він також може коректувати вимову, виконувати переклади і допомагати поповнювати словниковий запас за допомогою інтерактивних ігор. Навчальна програма Лілі може підготувати до іспитів на знання китайської мови HSK, необхідним для роботи або навчання в Китаї.

Розроблений компанією з вивчення мов Maybe, яка базується в Сан-Франциско і Шеньчжені, у співпраці з китайськими викладачами, інтелектуальний динамік спроектований так, щоб розпізнавати різні акценти, навіть якщо ваша вимова не ідеальна.

Ви можете переглянути відео про Maybe Lily
Language translator Pilot fits inside your ear to translate in real time - YouTube

В даний час Лілі представлена лише у вигляді демонстраційного зразка, вихід на ринок планується в квітні 2020 року. Що стосується інших мов, то команда Lily каже, що в майбутньому вони сподіваються випустити оновлення програмного забезпечення, які дозволять вивчати будь-яку бажану мову. Попередня вартість цієї технічної розробки озвучена в сумі від $ 229.

Джерело