Бюро перекладу «Perekladu.com»
Центр якісного перекладу — бюро професійних перекладачів
(044) 383-36-45(068) 605-23-90(073) 102-53-90

Переклад з/на китайську мову

Переклад з китайської мови та на китайську мову надзвичайно складний за багатьма параметрами. Для письмового перекладу має значення написання ієрогліфів, в якому кожній рисі відведено своє місце.

Точна кількість ієрогліфів невідома, в деяких словниках їх до 62 тисяч, в середньому для комфортного спілкування потрібно знати мінімум 6 тисяч.

Після змін у ієрогліфіці КНР, китайці використовують дві ієрогліфічні системи – більш складну традиційну і спрощену, в якій зменшено кількість рисок. Перекладач також повинен їх знати.

Для усного перекладу важливу роль відіграє факт того, що китайська – це тонова мова. Від зміни інтонації змінюється зміст. Це враховується при послідовному синхронному та усних перекладах. Переклад китайського тексту складніше, ніж будь-якої іншої іноземної мови.

Крім того, в китайській мові багато діалектів, і відмінності у вимові і написанні необхідно враховувати при перекладі документів, технічної та художньої літератури. Переклад тексту з китайської на російську або українську мову оцінюється виходячи з кількості символів в готовому документі. Ви можете замовити переклад інструкції з китайського, переклад сертифікатів та інших документів.

Цікавий факт. У деяких ВУЗах навіть викладають окремі діалекти китайської мови.

У нашому бюро перекладів китайську мову замовляють для перекладу все частіше у зв'язку з активним зростанням виробництва в КНР. Переклад з китайської на російську або українську мову, як і переклад на китайську мову, може бути здійснено дипломованим перекладачем або носієм мови. Китайський переклад на російську, українську мову може бути виконаний в терміновому порядку за необхідності. Дипломований перекладач може перекласти на китайську якісно і без помилок.

Ціни на переклад з китайської мови

Письмовий переклад стандартних документіввід300 грн1 стор.
Письмовий тематичний перекладвід340 грн1 стор.

Ціни на переклад на китайську мову

Письмовий переклад стандартних документіввід320 грн1 стор.
Письмовий тематичний перекладвід380 грн1 стор.

Замовте консультацію з приводу перекладу з китайської або на китайську мову

Зателефонуйте:

(044) 383-36-45(068) 605-23-90(073) 102-53-90

Зв'яжіться через Viber:

380731025390

Надішліть Email:

Ми в соціальних мережах:

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі