Перекладач The Pilot в навушнику

24 серпня 2018

Багато з нас бували в незручній ситуації, коли їм доводилося висловлюватися іноземною мовою. І якщо знання цієї мови очікує бажати кращого, то це дуже незручно. А іноді це просто катастрофа. Але технології не стоять на місці.

Уже в цьому році надійде в продаж навушник, який буде знаходитися в ваших вухах і нашіптувати вам переклад того, що говорить співрозмовник — іноземець. Навушник отримав назву The Pilot, а його розробник — Waverly Labs. Пристрій може одночасно слухати вашого співрозмовника, розпізнавати його мову, переводити її на льоту і диктувати вам. Можна буде переключитися між мовами!

Музика та аудіо

Пілотні перекладні навушники ідеально підходять для потокової передачі музики, але також можуть використовуватися як персональний помічник вашого телефону, включаючи голосові виклики і звукові повідомлення.

Як це працює?

Ви встановлюєте на свій смартфон спеціальний додаток, вставляєте собі в вухо один навушник з'єднаний зі смартфоном по bluetooth, а другий — такий же — даєте своєму співрозмовнику, щоб він вставив його собі в вухо. При цьому в додатку ви вказуєте, на яких мовах ви будете говорити з вашим співрозмовником і починаєте розмову, долаючи будь—які мовні бар'єри.

А далі навушники, оснащені вбудованими мікрофонами, пересилають мову в додаток на смартфоні, де і буде здійснюватися переклад сказаного в мову, яка потім буде відтворюватися в навушниках співрозмовників. Шукати на вулиці людину з цим пристроєм не доведеться: гаджет пропонується до придбання в двох примірниках (стандартна пара навушників — правий і лівий). Тож при необхідності співрозмовнику можна запропонувати свій. Автоматичний переклад можливий на англійську, французьку, іспанську, італійську та португальську мови. Надалі розробники обіцяють додати підтримку івриту, арабської, німецької, російської та інших слов'янських мов, а також мов Південно-Східної Азії.

Динамік

Використовуючи спеціально розроблені мікрофони, пілот—навушник відфільтровує навколишній шум від мови когось, хто говорить. Другий динамік повертає переклад. Все це відбувається одночасно без перерви, оскільки кожна людина говорить один одному.

Додаток

Процес перекладу відбувається з використанням розпізнавання мови, машинного перекладу і машинного навчання, а також технологій синтезу мови.

Щоб швидко перемикатися між мовами існує спеціальний додаток для смартфона.

Груповий переклад

Кожен, хто має Pilot Translating Earpiece, може брати участь в груповій розмові на різних мовах за допомогою програми Pilot.

ПИТАННЯ—ВІДПОВІДІ

Коли буде доступний Pilot?

Pilot надійде в продаж восени 2017р.

З чого складається Pilot?

Pilot включає в себе перший динамік, другий динамік (наприклад, для бездротової потокової передачі музики), зарядний пристрій (для додаткової зарядки в дорозі) і додаток, який перемикає мови.

Чи буде Pilot переводити все навколо мене?

Ні. Перше покоління не переводить все, що відбувається навколо вас. Він працює тільки з людьми, у яких також є динамік Pilot. Майбутні покоління Pilot будуть розроблені таким чином, щоб перевести все навколо вас.

Що робити, якщо інша людина не може носити другий динамік?

Якщо хтось не хоче носити другий динамік, ви можете використовувати включений додаток для смартфона, оскільки додаток можна використовувати в режимі динаміка.

Яка якість перекладу?

Машинний переклад не ідеальний і іноді він робить помилки, але чим більше людей використовують його, тим краще стає механізм перекладу.

Якщо Вам потрібен якісний переклад на будь-яку тематику, без помилок, наша професійна команда зробить все можливе аби Ви залишися задоволеними.

Джерела: waverlylabs.com, zanimatelno.com, womo.ua.