Мова жестів для кращого розуміння англійської мови

11 жовтня 2019

Макатон — мова, що полегшує спілкування з людьми з обмеженими можливостями: глухих, людей, які страждають аутизмом, епілепсією, синдромом Дауна.

Програма Макатон була створена в кінці минулого століття Маргарет Уокер. У ній одночасно використовуються жести, графічні символи і мова. Макатон заснований на британському жестовом мовою (British Sign Language) і використовується в більш ніж 40 країнах.

Макатон — це спрощенна мова, оскільки в ньому немає жестів для вираження англійської граматики. Спочатку мова Макатон вчили дорослих, а потім і дітей з обмеженими розумовими можливостями.

Сьогодні мова Макатон можна вивчити під час переглядів телевізіонниех програм для дітей. Макатон вчиться легко і швидко, коли вивчення англійської мови накладається непомітно на мову жестів під час гри і пізнавальної діяльності.

Вивчення мови жестів Макатон сприяє різнобічному розвитку мислення і координації. Кожному жесту відповідає свій чорно-білий символ.Використання Макатона полегшує вивчення англійської мови.

Джерело

Англійський переклад дуже часто потрібен на заходах, які проводять для дітей з обмеженими можливостями, в цьому випадку доцільно запросити фахівця з синхронного усного перекладу.