Чому вивчити другу мову — це чудово?

23 лютого 2018

За словами дослідників, люди, які говорять на двох мовах, здатні до кращої концентрації на ключовій інформації.

Численні дослідження в різних інститутах, в тому числі в Державному університеті Пенсільванії, з'ясували, що вивчення нової мови дуже корисно для ментального здоров'я. Воно зміцнює мозок, як вправи зміцнюють м'язи. І чим більше ви працюєте над мовою, тим сильніше стає ваш мозок.

Частини мозку, які розвиваються в розмірі, це гіпокамп і області в корі головного мозку. Це зростання призводить до кращих мовних навичок в цілому. Так, з часом, чим більше ви вчитеся і практикуєтеся, тим легшим стає вивчення мови.

Дослідники відзначають, що люди, які говорять на двох мовах, краще здатні зосередитися на ключовій інформації. Мова допомагає розставляти пріоритети і справлятися з декількома проектами одночасно.

Є також довгострокові переваги. Початок симптомів хвороби Альцгеймера може бути відкладено приблизно на чотири роки у людей, які говорять на двох мовах.

Одне з досліджень показало, що двомовні люди з хворобою Альцгеймера виграють у розмовляющих однією мовою в задачах короткочасної і довготривалої пам'яті.

Як тільки ви вибрали мову, якою ви найбільше цікавитеся, є багато способів почати вивчення: від онлайн-курсів до самовчителя. Оскільки вимова є ключовим для відчуття комфорту в мові, переконайтеся, що техніка вивчення, яку ви використовуєте, включає аудіо компонент.

Слід мати на увазі, що ви повинні активно зайнятися новою мовою, щоб витягти всю користь. Так, щоб продовжити випробовувати свою сіру речовину, читайте книги і дивіться фільми іноземною мовою (ніяких субтитрів!).

Якщо ви відчуваєте себе досить заповзятливим, ви повинні неодмінно зробити подорож в країну, де говорять мовою, і повністю в неї зануритися.

Джерело

За якісними перекладами звертайтеся до нашого Бюро перекладу