Переклад з/на японську

Японська мова — мова японців і державна мова Японії. Нею вільно говорять близько 140 мільйонів чоловік. Вона є рідною для 125 млн людей і таким чином займає 9-е місце в світі за поширеністю.

Завдяки географічним особливостям Японії (безліч ізольованих островів, високі гірські хребти), існує більше десятка діалектів мови. Вони різняться за словниковим запасом, морфологією, вживанням службових часток, а в деяких випадках — і за вимовою. Люди, що говорять на різних далеких діалектах, часто не розуміють один одного, проте кожен японець знає літературну японську мову, бо нею ведеться навчання в школі. Згладжування діалектичних особливостей також пов'язано з активним використанням загальних діалектів в ЗМІ.

Цікавий факт: До 1959 року японці використовували китайський спосіб письма стовпцями - символи писалися зверху вниз, а стовпці справа наліво.

Особливості перекладу: вартість перекладу розраховується у документі, який буде містити українську (чи російську) мову - чи то оригінал, чи вже готовий переклад. Тобто кількість знаків прораховується у кирилічній мові.

Ціни на переклад з японської мови та на японську мову

Послугана укр. (рос.) мовуз укр. (рос.) мови
Письмовий тематичний переклад
від 320 грн1 стор.
від 390 грн1 стор.
Замовляю зворотній дзвінок
Ваш телефон
Заповніть це поле
Ваше ім'я
Наші контакти
E-mail