Переклад з/на арабську мову

Арабська мова — найпоширеніша семітська мова семіто-хамітської родини мов, якою розмовляють у західній Азії і північній Африці близько 240 мільйонів (як рідною) та ще 50 мільйонів (як другою мовою) осіб. Класичну арабську — мову Корану — обмежено використовують з релігійною метою мусульмани всього світу.

перекласти з арабської

Писемність на основі арабського письма особлива: її напрямок справа наліво. Арабська є офіційною та робочою мовою Генеральної асамблеї та деяких інших органів Організації Об'єднаних Націй (ООН); а також офіційною мовою всіх арабських держав (в Іраку — разом із курдською). Крім того, арабська є однією з офіційних мов Ізраїлю, Чаду, Еритреї, Джибуті, Сомалі, Коморських островів та невизнаного Сомаліленду.

Перекласти з арабської або зробити переклад на арабську мову вам допоможуть фахівці бюро Perekladu.com. Ми працюємо як з перекладачами арабської, так і з носіями мови, ваш переклад з арабської буде найвищої якості.

Цікавий факт: 1708 року в Алеппо коштом гетьмана Івана Мазепи було видано Євангеліє арабською мовою. Таким чином гетьман підтримав арабів-християн Антіохійської православної церкви.

Особливості перекладу: вартість перекладу розраховується у документі, який буде містити українську (чи російську) мову - чи то оригінал, чи вже готовий переклад. Тобто кількість знаків прораховується у кирилічній мові.

Ціни на переклад з арабської мови та на арабську мову

Послугана укр. (рос.) мовуз укр. (рос.) мови
Письмовий тематичний переклад
від 300 грн1 стор.
від 360 грн1 стор.
Замовляю зворотній дзвінок
Ваш телефон
Заповніть це поле
Ваше ім'я
Наші контакти
E-mail