ISG

ТОВ «Міжнародна група морепродуктів» — найбільший імпортер риби і морепродуктів в Україні. Основні види діяльності — оптова та роздрібна торгівля.

Компанія імпортує більше 200 найменувань риби і морепродуктів, походженням з різних країн світу: Норвегія, Греція, Ісландія, Іспанія, Данія, Швеція, Нідерланди, Шотландія, Ірландія, Литва, Латвія, Естонія, Чилі, США, Росія та ін.

ТОВ «Міжнародна група морепродуктів» має власні виробничі потужності і переробні цехи, що забезпечують безперебійний випуск продукції.

До складу Компанії входять кращий в Україні рибопереробний завод, сертифікований НАССР та ISO 22 000, а також ультрасучасний холодильно-логістичний комплекс «Айс Термінал» для зберігання товарів.

В 2015 году украинская компания «Международная группа морепродуктов» решила попрощаться со своим старым названием и стала «Flagman Seafood», что созвучно с основной торговой маркой компании «Flagman».

З огляду на запити і смаки сучасного споживача, компанія «Міжнародна група морепродуктів» створила зонтичний бренд Flagman, щоб кожен покупець мав можливість насолоджуватися кращими дарами моря гідної якості за прийнятною ціною.

Саме тому, вся продукція бренду Flagman виробляється на підприємстві, сертифікованому згідно з європейськими стандартами якості. Для фасування, соління та копчення відбирається тільки найкраща сировина від перевірених світових постачальників.