Бюро перекладу «Perekladu.com»
Центр якісного перекладу — бюро професійних перекладачів
(044) 383-36-45(068) 605-23-90(073) 102-53-90

Алютех

Група компаній «АЛЮТЕХ» — лідер ринку ролетних систем, провідний виробник алюмінієвих профільних систем і секційних воріт в Східній Європі. Група компаній «АЛЮТЕХ» об'єднує 6 виробничих підприємств і понад 25 збутових компаній в Чехії, Росії, Білорусі, Україні, Німеччині, Австрії.

Наявність власних виробничих комплексів всередині холдингу дозволяє фахівцям Групи компаній ALUTECH контролювати якість продукції на всіх етапах виробничого процесу: від закупівлі сировини до випуску готової продукції та її упаковки. Висока якість продукції ALUTECH підтверджено відповідними сертифікатами і протоколами випробувань акредитованих міжнародних компаній і провідних науково-дослідних центрів (Німеччина, Швейцарія, Чехія, Росія, Болгарія).

Продукція ALUTECH поставляється в країни Східної і Західної Європи, такі як Чехія, Німеччина, Англія, Голландія, Бельгія, Франція та інші, а також в країни Азії, Африки та Північної Америки. Системи ALUTECH встановлені на мільйонах об'єктах в 65 країнах світу.


Відгуки
  • Відгук від компанії «Алютех» / 26 червня 2017 16:24:26
    Відгук від компанії «Алютех»

    З компанією Алютех ми працюємо близько року і виконуємо переклади документації технічного характеру. Також компанія довірила нам переклад свого основного сайту, який ми закінчили в травні 2017 року. Загальний обсяг перекладу сайту склав більше 800 перекладацьких сторінок. Подяку ми отримали від білоруського представництва компанії за оперативну допомогу з перекладом файлів для програмного забезпечення.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі